I am literally in love with this type of pudding, and the flavor. It is soo good! I bought so much each time if it is available. The only reason why I’m hesitant is because it’s a bit too pricy, each one I think ahould be around 1.5 instead. But this is one of my favorite desserts! Will purchase every time I go on weee!