We are America's largest online Asian supermarket
Buy your favorite Asian groceries online delivered to Clay Center, KS. Weee! has nation wide free shipping options with low minimums. Order from home and enjoy on-demand, contactless free delivery. Our asian market has no markups and prices are most often cheaper than asian retail stores in Clay Center, KS. Thousands of families rely on Weee! to get fresh ingredients to their home for cooking dinner. Find the biggest nearby selection of Japanese, Korean, Vietnamese, Chinese, Filipino, or Indian food.
- $6.09 - $7.79Kadoya Roasted Sesame Oil 11 oz 1K+ Sold weekly
- $3.09 - $3.99Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 1K+ Sold weekly
- $2.29 - $4.29Hengshun Zhenjiang Vinegar 1K+ Sold weekly
- $4.49 - $6.79Lee Kum Kee Premium Oyster Sauce 18 oz 1K+ Sold weekly
- $3.49 - $4.49Lee Kum Kee Hoisin Sauce
- $2.89 - $3.79Huang Fei Hong Spicy Peanuts 210 g 1K+ Sold weekly
- $1.99 - $3.29Aizhiwei Pickled Bamboo Shoot Strips
- $2.89 - $3.79Black Vinegar 480 ml
- $2.49 - $3.29Lian How Brand Sweet Bean Sauce
- $3.99Bestore Dried Chinese Bayberry 108 g
- $6.49 - $8.49Uni-President Green Tea 300 ml*6 pack
- $2.49 - $3.79Koda Farms Mochiko Sweet Rice Flour
- $12.99 - $19.99Sekka Premium Japanese Medium Grain Rice 1K+ Sold weekly
- $3.09 - $3.99Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 1K+ Sold weekly
- $1.99 - $2.99Calbee Takoyaki Ball
- $4.99 - $7.99Kikkoman Soy Sauce
- $4.49 - $5.79S&B Golden Curry Japanese Curry Mix, Mild 1K+ Sold weekly
- 28% off$30.88 - $42.99Tamaki Gold California Koshihikari Short Grain Rice 1K+ Sold weekly
- $2.19 - $3.49Calbee Jagarico Hokkaido Butter
- $2.19 - $3.49Glico Pocky Matcha Green Tea
- $2.79 - $3.79Hi-Chew Berry Mix Chewy Candy
- $9.89 - $11.79Kikkoman Organic Soy Sauce
- $3.49 - $5.29Glico Pocky Chocolate 9P 117 g
- $7.99 - $9.49Kikkoman Ryorishu Cooking Sake 33.8 oz
- $8.98 - $12.99Haitai Samgyetang Ginseng Chicken Stew Samgyetang 200+ Sold weekly
- $3.99 - $5.49Otoki Jin Ramen, Spicy 120g*4 1K+ Sold weekly
- $6.29 - $8.99Binggrae Milk Drink, Taro Flavor 200 ml*6 pack
- $6.29 - $8.99Binggrae Milk Drink Banana Flavor 200 ml*6 pack 1K+ Sold weekly
- $3.59 - $5.29Orion Turtle Chip Churros, Choco Flavor
- $1.79 - $2.49Orion Choco Boy 2 boxes (min 2)
- $1.79 - $2.79Nongshim Shrimp Cracker Spicy Flavor (min 2) 1K+ Sold weekly
- $1.49 - $2.29Orion Marine Boy Goraebab Sea Creatures Baked Snack (min 2)
- $2.99 - $3.99CJ Bibigo Tteokbokki Cheese Flavor 125 g
- $4.49 - $6.79Samyang Rose Buldak Glass Noodle 400+ Sold weekly
- $5.99 - $8.99Binggrae Milk Drink Strawberry Flavor 200 ml*6 pack 1K+ Sold weekly
- $6.99 - $8.59Pulmuone Crab Jjamppong Ramen
- $2.49 - $4.99Lucky Me Pancit Canton Kalamansi 60g*6
- $2.49 - $4.99Lucky Me Pancit Canton, Chilimansi, 60g*6
- $1.49 - $3.79Super Q Golden Bihon Cornstarch Noodles
- $3.79 - $7.79Datu Puti Value Pack, Soy Sauce and Vinegar
- $2.79 - $3.79Knorr Liquid Seasoning 250 ml
- $2.69 - $3.79Oishi Pillows Ube Filled Crackers
- $4.49 - $8.29Three Ladies Brand Vietnamese Rice Vermicelli Medium Size 32 oz
- $8.88 - $13.99Edelicious Cheese 430 g
- $7.79 - $10.99San Miguel Purefoods Corned Beef Round 12 oz
- $1.99 - $3.29Maggi Magic Sarap All-In-One Seasoning 12pk 3.36 oz
- $2.29 - $3.49Coco Angel Premium Coconut Milk
- $13.99 - $15.99Barrio Fiesta Bagoong Hipon Regular 500 g
- 31% off$8.88 - $12.99ST-25 Vietnam Fragrant Rice 10 lb 1K+ Sold weekly
- $0.89 - $1.79Oh Ricey Pnompenh Rice Noodles Vietnam Instant Noodles (min 3)
- $3.49 - $4.49Lee Kum Kee Hoisin Sauce
- $2.49 - $3.49Cholimex Shrimp Satay Sauce
- $1.09 - $2.29Chinsu Chili Sauce 250 g (min 2) 1K+ Sold weekly
- $3.39 - $4.99Chinsu Fish Sauce 16.9 oz
- $5.79 - $7.09Plum Village Dried Plums
- $3.09 - $3.99Ume House Dried Plum 80 g
- $3.29 - $4.49Philippine Brand Dried Mangoes
- $1.69 - $5.49Masan Tam Thai Tu Soy Sauce
- $3.29 - $3.79Chinsu Chili Sauce 500 g
- $5.99 - $9.99Quoc Viet Hu Tieu Soup Base
- $0.89 - $2.29Kurkure Green Chutney Style 68 g
- $3.59 - $4.49Britannia Gobbles Fruit Cake 8.8 oz
- $2.69 - $4.99Laxmi Poha (Flattened Rice) Thin
- 44% off$2.48 - $4.49Maggi Masala Vegetable Atta Noodles 290 g
- $2.99 - $5.99Haldiram's Bhujia (Plain)
- $2.69 - $3.79Ching's Secret Schezwan Chutney
- $1.49 - $2.79Deep Methi Khakhara
- $2.19 - $4.79Britannia Gobbles Chocolate Cake 8.8 oz
- $1.79 - $2.79MTR Khaman Dhokla Mix
- $2.69 - $4.29MTR Rasam Powder
- $12.99 - $18.49India Gate Basmati Rice
- $2.19 - $3.29MTR Tomato Rice Powder (Masala)
Recent service reviews
Sept. 2024
Very good prices, delivery on times of any time I ordered . Good service. Good product. You can find anything's on Weee!
Jun. 2024
I've hunted all over Connecticut for Asian groceries and they're difficult to find in my area. I love being able to order them on Weee!
Apr. 2024
Great customer service. Experienced customer service who answers the phone could always solve problem efficiently.
Jan. 2024
I really appreciate that you work hard to uphold standards of quality. I like the wide variety of products and the ease of shopping with you.
Popular reviews

Thanks to Weee for cooperating with a third party to sell Wenmingtang pudding, which is convenient, fast and has a good shelf life.

I have tried all the Tarami flavors and the peach is my favorite.

My daughter and my husband and me we love it

Prepare to buy back

C$H Pure Sugar Cane first time to order here in Weee, nice packaging.

I used the gyoza skins to make dome shumai and enjoyed them with the filling. There was a lot of stuff, so I made gyoza with the leftover skins, and they were delicious.

This is delicious, although the biscuits are bit broken in the package

new look? same taste

It's not too sweet and is delicious when eaten chilled.

Repeat buy. Delicious with rice

Always have it at home, good quality

I always buy this. It's thick and can be used for a wide range of dishes, including miso, simmered dishes, and inari sushi, so it's very useful.

Delicious beyond dispute, childhood in Vietnam

It's slightly sweet and delicious ^^

Adding lots of vegetables makes it even more delicious.

I keep buying and posting

Good bad, handy easy to carry

Delicious, can be repurchased, like it

There are so many sheep. It's good value for money~

Too sweet!!! Not worth buying