How to eat: Add appropriate amount of jam to bread or toast according to personal taste, spread evenly, and then serve. It can also be used to match cakes, egg tarts and other desserts, and make special drinks.
Product descriptions on Weee!'s website and app are for informational purposes only. See our disclaimer
Reviews
(2)
weee.13355918
May 28, 2025
First time buying, there are 5 small bags in it, only one bite in each bag, and I can't taste much hawthorn flavor except sweetness. I won't buy again!
Jean 北京人
Mar 30, 2025
This is super expensive. There are 5 sticks in a pack, and each pack is 12 grams, which is 3 grams more than McDonald's ketchup. Usually, a small bottle of jam costs $5.99 and can buy 283 grams. This red jam is more than three times the price! Black-hearted jam, and the taste is not real red jam!