Trending near you
- $21.99 - $25.29Shinmei Imported Japanese Koshihikari Rice 11 lb
- $14.79 - $19.99Shiseido Tsubaki Premium Repair Hair Shampoo and Conditioner Set, Limited Edition 1 each 300+ Sold weekly
- $10.99JAPAN KABAYAKI SANMA CAN 100g
- $16.59 - $19.99SHISEIDO TSUBAKI Premium EX Intensive Repair Shampoo and Treatment Set 1 box
- $1.99 - $2.99Amanoya Himemaru Rice Cracker 1K+ Sold weekly
- $3.99 - $5.49Japon Crunchy Peanuts 14.1 oz
- $15.29 - $18.99Hikari Instant Miso Soup Freeze Dry 20 meals (4 Flavors x 5 meals) 5.7 oz 100+ Sold weekly
- $1.09 - $1.79Marukawa Assorted Gum (min 3)
- 29% off$6.88 - $9.79Calbee Frugra Regular 350 g
- $3.99 - $4.99S&B Tasty Japanese Curry Mix Hot
- $3.09 - $3.79Myojo Ippei-Chan Yakisoba, Oriental Flavor with Mayonnaise 130g 130 g
- $6.79 - $7.49Daifuku Soba Tsuyu 400 ml
New arrivals
- $8.09 - $10.99Calbee Frugra Reduced Sugar 350 g
- 4% off$9.59 - $9.99Daiichi Sankyo Pikachu Insect Repellent Liquid40ml
- $11.99 - $12.79Itoen Home Size Green Tea
- 14% off$29.99 - $34.99Shiseido Elixir Cleansing Mousse 140ml
- 22% off$26.99 - $34.99Shiseido Elixir Lifting Moisture Mask 6pcs
- 20% off$22.99 - $28.79Pokemon Piplup Shiseido ANESSA UV Skincare Milk A
- 20% off$22.99 - $28.79Pokemon Limited Shiseido ANESSA UV Skincare Milk A
- $3.99 - $5.49Japon Crunchy Peanuts 14.1 oz
- $8.99 - $11.29Sanrio Characters Martomi Seishi Natural Toilet Paper 12 ROLLS 2-PLY 1 count
- $34.99 - $37.29Yuki Tsubaki Japanese Premium Koshihikari Rice 4 lb
- $12.99Beijing Tongrentang Fushi Gao Dispels Dampness
- $4.99 - $5.49Japon Dry Roasted peanuts with Chamoy 14.1 oz
On sale
- 30% off$2.99 - $4.29Menraku Spicy Miso Tonkotsu Japanese Ramen 2.8 oz 600+ Sold weekly
- 41% off$2.49 - $4.29Myojo Ippei Yomise Yakisoba Stir Fried Noodle 4.77 oz 1K+ Sold weekly
- 10% off$10.79 - $11.99Shiseido Moilip Lip Balm 8g
- 14% off$22.99 - $26.99SHISEIDO Maquillage Natural BB Cream
- 9% off$4.99 - $5.49Itoen Tea Bag Kaori Kaoru Mugicha Barley Tea 7.5 g*54 pack 700+ Sold weekly
- 29% off$6.88 - $9.79Calbee Frugra Regular 350 g
- 23% off$16.88 - $21.99SHISEIDO Aqualabel Special Gel Cream
- 23% off$9.99 - $12.99ITOEN Rich Strong Green Tea 40g
- 25% off$9.29 - $12.39ITOEN Matcha Green Tea 100g
- 6% off$42.99 - $45.99Shiseido Anessa Perfect UV Brush-On Powder
- 10% off$21.59 - $23.99Shiseido The Collagen Powder 126g
- 15% off$25.49 - $29.99SHISEIDO Anessa 3 in 1 Air Cushion 02
Recent service reviews
Sept. 2024
Very good prices, delivery on times of any time I ordered . Good service. Good product. You can find anything's on Weee!
Jun. 2024
I've hunted all over Connecticut for Asian groceries and they're difficult to find in my area. I love being able to order them on Weee!
Apr. 2024
Great customer service. Experienced customer service who answers the phone could always solve problem efficiently.
Jan. 2024
I really appreciate that you work hard to uphold standards of quality. I like the wide variety of products and the ease of shopping with you.
Trending Japanese store topics in Union City, Tennessee
Popular reviews
- Wowww, so excited to try this!
- Ranli Handmade’s tiger skin cake is very delicious, you can give it a try.
- Yummy gummies!
- my kids love it. this is the second time i buy
- It's easy to write here and there
- Still the old taste, the taste I like~
- As good as ever
- Yummy gummies!
- Repurchase at a discount, you can add some of your own vegetables to it. Some parts of the rice will be hard after heating.
- I bought this because I really wanted to eat tonpeiyaki! A reliable taste
- The taste is very goodI have been buying it for a long time, and I bought it back to Taiwan for my family
- Very delicious. Will definitely order again.
- It was tightly wrapped with tape.
- This Daoxiangcun peach cake is so delicious! We have bought it many times.
- very well cared for
- The curry flavor is strong, but the amount is a bit small
- This coconut milk is very delicious, thicker and fatter than other types.
- It's surprising that the price is much cheaper than Dahua, and it's made in Japan. There is also a small box inside to store old rice, which is a very thoughtful design.
- I love them so I ended up buying them, and they are sold at any supermarket for $1.96 each.
- Yummy! Taste exactly like coffee