We are America's largest online Asian supermarket
Buy your favorite Asian groceries online delivered to Fayville, MA. Weee! has nation wide free shipping options with low minimums. Order from home and enjoy on-demand, contactless free delivery. Our asian market has no markups and prices are most often cheaper than asian retail stores in Fayville, MA. Thousands of families rely on Weee! to get fresh ingredients to their home for cooking dinner. Find the biggest nearby selection of Japanese, Korean, Vietnamese, Chinese, Filipino, or Indian food.
- 30% off$2.99 - $4.29Shanghai Bok Choy 2 lb
- 52% off$2.49 - $5.29Napa Cabbage 1 count
- $1.28 - $3.49Yellow Onion
- $3.59 - $6.99Shanghai Mieu 1.95-2.05 lb
- 28% off$1.99 - $2.79Mung Bean Sprouts
- $2.38 - $4.29Ong Choy Mieu
- 30% off$2.99 - $4.29Taiwan Cabbage
- $1.28 - $3.49Green Cabbage 1 count 1K+ Sold weekly
- 28% off$1.99 - $2.79Soy Bean Sprouts
- 20% off$1.99 - $2.49Red Onions 2 lb
- $3.99 - $6.79Boneless & Skinless Chicken Thighs Frozen 1.5 lb 1K+ Sold weekly
- $2.69 - $7.49Taiwan Spinach
- $1.28 - $3.49Yellow Onion
- 20% off$9.48 - $11.99Beef Short Plate Sliced Roll, Frozen 1 lb 1K+ Sold weekly
- $2.69 - $7.49Taiwan Spinach
- 22% off$4.88 - $6.29Shirakiku Sanukiya Udon, Frozen
- 19% off$12.88 - $15.99Sekka Premium Japanese Medium Grain Rice 1K+ Sold weekly
- $3.09 - $3.99Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 1K+ Sold weekly
- $4.88 - $7.49Pasco Chojuku Shokupan Bread 6pc Frozen 374 g
- 33% off$4.99 - $7.49Washington Fuji Apples 4.5-5 lb
- $3.99 - $8.49Chinese Broccoli 2 lb
- $3.49 - $4.99Maruchan Nama Yakisoba Noodles Frozen 480 g
- $7.99 - $14.99Kikkoman Soy Sauce 64 oz 300+ Sold weekly
- 15% off$2.79/ea for 2+$3.29 for 1 qtyIchimasa Chikuwa Japanese Fish Cakes Frozen 5pc
- $5.99 - $7.99Pulmuone Fresh Pyeongyang Cold Noodles 926 g 1K+ Sold weekly
- 35% off$5.49 - $8.49Binggrae Milk Drink Banana Flavor 200 ml*6 pack
- $2.49 - $2.79[Nongshim] Sweet potato
- $1.99 - $2.49Nongshim Octopus Flavored Tako Chips
- $9.99 - $12.49USDA Choice Korean Beef Bulgogi Non-Spicy 1.25 lb
- 27% off$4.68 - $6.49Jongga Sliced Cabbage Kimchi 400 g 1K+ Sold weekly
- 5% off$3.29 - $3.49House Foods Tofu Soup Kit Hot Flavor 13 oz 1K+ Sold weekly
- 28% off$2.49/ea for 2+$2.99 for 1 qtyHouse Foods Tofu Soup Kit Medium Hot 1K+ Sold weekly
- $1.79 - $3.29Choripdong Tofu Fish Cake Frozen 216 g 1K+ Sold weekly
- 9% off$14.49 - $15.99Otoki Cooked White Rice 12pk
- $7.19 - $9.79Pulmuone Mozzarella Cheese Topokki, Frozen
- $3.59 - $5.29Surasang Kimchi Gyoza, Frozen
- $5.39 - $6.79Dragonfly Ube Halaya Purple Yam Jam 12 oz 300+ Sold weekly
- $12.09 - $15.29RKitchen Spicy Garlic Tinapa Gourmet Bottle 250 g
- $9.79/ea for 2+$10.79 for 1 qtyWei-Chuan Cha Shu Pork Filling Bun 10pcs, Frozen
- $39.99 - $47.29Island Pacific Cebuchon Seasoned Lechon Belly Frozen 4.5-5 lb
- $5.39 - $9.49Sarangani Bay Marinated Baby Bangus, Milkfish, Frozen 400-648 g
- $29.99 - $42.29Gold Medal Cebuchon (Pork Belly Rolled With Mild Spices) 4.5-5 lb
- $11.35Christine's Ensaymada Assorted Bundle 3pcs
- 5% off$5.49 - $5.79Lanzones, Frozen
- $1.99/ea for 2+$2.49 for 1 qtyBento Seafood Squid Seafood Snack, Spicy Larb Flavor
- 28% off$4.29 - $5.99Three Ladies Brand Vietnamese Rice Vermicelli Medium Size 32 oz
- $5.19 - $6.79Simex Lumpia Wrapper (Individually Separated Sheets) 10"
- 9% off$4.99 - $5.49Pampanga Vigan Ilocos Longanisa, Frozen 10 oz
- 17% off$14.88 - $17.99Vietnam Siamese Coconuts 9ct 1 case 1K+ Sold weekly
- $9.89 - $13.99ST-25 Vietnam Fragrant Rice 10 lb 1K+ Sold weekly
- 26% off$6.99 - $9.49Vietnam Emerald Red Pomelo 1 count
- $20.9988 Coffee Vietnamese Whole Bean Coffee 500g
- $0.89 - $1.79Oh Ricey Pnompenh Rice Noodles Vietnam Instant Noodles (min 4)
- 34% off$4.88 - $7.49Mini Watermelon 1 count 1K+ Sold weekly
- $0.89 - $2.29Rau Ram Vietnamese Coriander
- $12.99 - $27.29Thai Young Coconut 9ct 1 case 1K+ Sold weekly
- 22% off$3.48 - $4.49Vbread Vietnamese Baguette Frozen
- $3.79 - $3.99Asian Best Vietnamese Spring Roll Wrapper 22cm
- 21% off$24.99 - $31.99Yellow Dragon Fruit 4.5-5 lb 800+ Sold weekly
- $3.49 - $4.49Lee Kum Kee Hoisin Sauce
- $4.29Shree Dosa Mix 1.87 lb
- 32% off$2.88 - $4.29Indian Okra 0.9-1.1 lb
- $5.39 - $6.99Franco Uncooked Phulka 18ct 1.31 lb
- 13% off$3.29 - $3.79Deep Paneer Paratha Frozen 4pc 13 oz
- $4.89 - $5.99Haldiram's Paneer Tikka Masala, Frozen
- $2.69 - $3.49Deep Aloo Paratha Frozen 4pc
- $4.99 - $6.99Haldiram's Minute Khana Dal Kachori, Frozen
- $3.39 - $4.29Haldiram's Aloo Pyaz Paratha Frozen 4pcs
- $2.69 - $3.79Haldiram's Ajwain Paratha Frozen 360 g
- $2.19 - $3.49Deep Bhagwati's Methi Thepla 9 oz
- $0.89 - $2.29Kurkure Green Chutney Style
- 22% off$6.99 - $8.99Deep ClayOven Tandoori Naan Family Pack 42.4 oz
Recent service reviews
Sept. 2024
Very good prices, delivery on times of any time I ordered . Good service. Good product. You can find anything's on Weee!
Jun. 2024
I've hunted all over Connecticut for Asian groceries and they're difficult to find in my area. I love being able to order them on Weee!
Apr. 2024
Great customer service. Experienced customer service who answers the phone could always solve problem efficiently.
Jan. 2024
I really appreciate that you work hard to uphold standards of quality. I like the wide variety of products and the ease of shopping with you.
Trending topics in Fayville, Massachusetts
Popular reviews

Tasty and yummy. I will buy it again.

This saves a lot of time!

It's sturdy and I use it all the time. This time I made dry curry and grilled chicken.

good will buy again

I have finished one bag, it is delicious, I want to buy more

最近は、ベーコンと醤油バター炒めで食べるのにハマっています。

It is delicious when added to the snail noodles

Looking forward to this fresh dish!

I will keep repurchasing and hope there will be discounts often

I use it to make Tom Kha soup and to make desserts.

Fried chicken is delicious

It is a bit pricy, but fresh, tasty, and not oily.

Beef good for one meal

It’s super affordable! Delivered fast..

I can eat spicier food.

Pretty good taste. The pre mixed sauce is easy and convenient for a weekday meal.

The rice is very delicious, I will buy it again next time

I bought it at a very good price. I like it. Haha.

(⁎⁍̴̛ᴗ⁍̴̛⁎)(⁎⁍̴̛ᴗ⁍̴̛⁎)

First time buying this because I'm making Mango Sago and wanted to add jelly. It was delicious. Will purchase again and try the other flavors.