We are America's largest online Asian supermarket
Buy your favorite Asian groceries online delivered to Cuyahoga Falls, OH. Weee! has nation wide free shipping options with low minimums. Order from home and enjoy on-demand, contactless free delivery. Our asian market has no markups and prices are most often cheaper than asian retail stores in Cuyahoga Falls, OH. Thousands of families rely on Weee! to get fresh ingredients to their home for cooking dinner. Find the biggest nearby selection of Japanese, Korean, Vietnamese, Chinese, Filipino, or Indian food.
- $6.09 - $7.79Kadoya Roasted Sesame Oil 11 oz 1K+ Sold weekly
- $3.09 - $3.99Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 1K+ Sold weekly
- $3.09 - $4.29Lee Kum Kee Panda Oyster Flavored Sauce 18 oz 1K+ Sold weekly
- $2.29 - $3.79Liang Shao Hsing Rice Cooking Wine 1K+ Sold weekly
- $3.49 - $4.49Lee Kum Kee Hoisin Sauce
- $4.49 - $6.79Lee Kum Kee Premium Oyster Sauce 18 oz 1K+ Sold weekly
- $2.29 - $4.29Hengshun Zhenjiang Vinegar 1K+ Sold weekly
- $2.89 - $3.79Cholimex Vegetarian Oyster Sauce
- $1.99 - $3.29Aizhiwei Pickled Bamboo Shoot Strips
- $3.19 - $3.99Bestore Dried Chinese Bayberry 108 g
- $6.49 - $8.49Uni-President Green Tea 300 ml*6 pack
- $4.89 - $5.99Maggi Soy Sauce, Dark 700 ml
- $3.09 - $3.99Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 1K+ Sold weekly
- $13.49 - $19.99Sekka Premium Japanese Medium Grain Rice 1K+ Sold weekly
- $1.99 - $2.99Calbee Takoyaki Ball
- $4.99 - $8.49Kikkoman Soy Sauce
- $4.49 - $5.49S&B Golden Curry Japanese Curry Mix, Mild 1K+ Sold weekly
- $7.99 - $12.99Kikkoman Soy Sauce 64 oz
- $2.19 - $3.49Calbee Jagarico Hokkaido Butter
- $35.99 - $54.99Tamaki Gold California Koshihikari Short Grain Rice
- $3.49 - $5.99Glico Pocky Strawberry 9P
- $7.99 - $9.49Kikkoman Ryorishu Cooking Sake 33.8 oz
- $2.99 - $4.29Kikkoman Panko Bread Crumbs
- $2.19 - $3.49Glico Pejoy Matcha Green Tea
- $6.09 - $7.79Kadoya Roasted Sesame Oil 11 oz 1K+ Sold weekly
- $7.19 - $9.29Wang Roasted Seaweed 16pk 1K+ Sold weekly
- $4.49 - $5.79Marutomo Soba Soup Base Straight 360 ml 400+ Sold weekly
- $3.49 - $5.49Sajo Daerim Roasted Salted Seaweed 300+ Sold weekly
- $6.99 - $8.59Pulmuone Crab Jjamppong Ramen
- $5.99 - $8.99Binggrae Milk Drink Strawberry Flavor 200 ml*6 pack 1K+ Sold weekly
- $7.99 - $9.79Samyang Hot Chicken Habanero Lime Buldak 5pks
- $4.69 - $5.79Samlip Royal Honey Yakgwa
- $4.99 - $5.99Dongwon Cheese Topokki Rice Cake
- $4.49 - $6.79Samyang Rose Buldak Glass Noodle 500+ Sold weekly
- $3.99 - $4.49JONGGA Canned Kimchi
- $5.39 - $6.99Orion Cosomi Sweet and Salty Sesame Cookies
- $2.49 - $4.99Lucky Me Pancit Canton, Chilimansi, 60g*6
- $1.99 - $3.29Maggi Magic Sarap All-In-One Seasoning 12pk 3.36 oz
- $0.79 - $1.29Knorr Tamarind Soup Mix 1.4 oz (min 2)
- $7.79 - $10.99San Miguel Purefoods Corned Beef Round 12 oz
- $3.79 - $6.49Silver Swan Special Soy Sauce
- $2.49 - $4.99Lucky Me Pancit Canton Kalamansi 60g*6
- $3.98 - $7.79Datu Puti Value Pack, Soy Sauce and Vinegar
- $6.49 - $11.49M.Y San Skyflakes Crackers 32pk
- $14.79 - $17.99Nestle Bear Brand Milk 680 g
- $3.59 - $4.99Datu Puti Soy Sauce
- $4.89 - $5.99White King Fiesta Spaghetti Sauce Filipino with Banana Ketchup 2.2 lb 800+ Sold weekly
- $5.39 - $6.79Dragonfly Ube Halaya Purple Yam Jam 12 oz 400+ Sold weekly
- $9.89 - $13.99ST-25 Vietnam Fragrant Rice 10 lb 1K+ Sold weekly
- $20.9988 Coffee Vietnamese Whole Bean Coffee 500g
- $0.89 - $1.79Oh Ricey Pnompenh Rice Noodles Vietnam Instant Noodles (min 3)
- $3.49 - $4.49Lee Kum Kee Hoisin Sauce
- $3.79 - $3.99Asian Best Vietnamese Spring Roll Wrapper 22cm
- $1.09 - $2.29Chinsu Chili Sauce 250 g (min 2)
- $3.39 - $4.99Chinsu Fish Sauce 16.9 oz
- $2.29 - $3.49Cholimex Shrimp Satay Sauce
- $2.49 - $4.49Philippine Brand Dried Mangoes
- $3.29 - $3.79Chinsu Chili Sauce 500 g
- $1.69 - $5.49Masan Tam Thai Tu Soy Sauce
- $5.79 - $7.09Plum Village Dried Plums
- $1.99 - $3.29Deep Bhakri - Masala
- $5.79 - $8.29Aashirvaad Whole Wheat Multigrain Flour
- $2.49 - $3.79MTR Shahi Paneer Ready-To-Eat
- $2.69 - $4.49Deep Mint Chutney 7.7 oz
- $2.69 - $3.79MTR Dal Makhani Ready to Eat
- $2.69 - $3.79MTR Paneer Butter Masala Ready to Eat
- $2.69 - $3.79MTR Palak Paneer Ready to Eat
- $2.69 - $3.79Garvi Gujarat Gujarati Chakri
- $3.59 - $4.79Britannia Gobbles Chocolate Cake 8.8 oz
- $2.69 - $4.29Deep South Indian Masala Murukku
- $3.49 - $4.49Deep Coriander Chutney
- $2.69 - $3.79MTR Masala Rice Ready to Eat
Recent service reviews
Sept. 2024
Very good prices, delivery on times of any time I ordered . Good service. Good product. You can find anything's on Weee!
Jun. 2024
I've hunted all over Connecticut for Asian groceries and they're difficult to find in my area. I love being able to order them on Weee!
Apr. 2024
Great customer service. Experienced customer service who answers the phone could always solve problem efficiently.
Jan. 2024
I really appreciate that you work hard to uphold standards of quality. I like the wide variety of products and the ease of shopping with you.
Popular reviews

Good as always!!

a must try everyone's fav

I have repurchased many times, it is always delicious

It's good to use everywhere. It's delicious.

Small, one serving, very convenient

I bought it when the event happened. It was at a great price. Thanks to the platform for providing convenience, I was able to buy something I liked.

love this noodles

Hong Kong mixed sauce rice rolls, very tender and smooth

I like the cute design

ON TIME AND GREAT PACKAGE

The special price is very cost-effective. The children don’t like the taste of the noodles they bought, but we adults think it’s good. The noodles are good and the taste is good.

it's very good and repurchased many times

This cake is soft, has a moderate sweetness and is very appealing to eat. My baby loves it.

On my 3rd order. Love them they are soft but not overly sweet they are great

Haven’t tried this yet, but seems good

Best instant noodle brand! Tonkotsu and miso are my favorite flavors

Love this brand

in fantastic condition and packaging, delivery was perfect! looking forward to lychee :)

My child wanted to drink banana milk, so I looked and saw that it was on sale for a reasonable price. So I bought two packs. My child likes it, so I feel good too.

The taste is very good, I like it very much.